Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

Електродвигуни серії П

Показать весь  

 

Електродвигуни постійного струму марки П були розроблені з метою задоволення господарських і загальновиробничих потреб. Машини даної серії вважаються застарілими, тому вони не знаходять застосування в новітніх виробничих розробках. Однак, незважаючи на це, ці агрегати користуються попитом і здатні надійно працювати протягом тривалого строку перебувають у більшості загальногосподарських і промислових галузях.

Характеристики машин серії П

Електродвигуни П бувають 11-ти  різних розмірів, в залежності від моделі. Кожна з них відрізняється діаметром корпусу і якоря. Агрегати серії П володіють бризкоозахищеним виконанням і можуть мати як вертикальне, так і горизонтальне розміщення вала. Також варіюватися можуть варіанти установки, фіксації і кріплення цих машин. Номінальна швидкість обертання, на яку розраховані всі моделі розглянутої серії, знаходиться в межах 1500-3500 оборотів / хв.
 
Як і будь-які інші силові машини, двигуни постійного струму потребують охолоджувальних системах. Організація охолодження для електродвигунів цієї серії досить різноманітна. В основному, для серії П застосовуються системи самовентиляції або природне охолодження. Однак на деякі моделі встановлюються незалежні охолоджувальні вентилятори і навіть підведення повітря для охолодження за допомогою труб.

Особливості роботи двигунів П

Двигуни марки П володіють змішаним збудженням, але при функціонуванні в системі генератор-двигун, воно незалежне або паралельне. У момент запуску струм на ланцюзі якоря повинен знаходитися в межах чотирикратного номіналу, для габаритів з першого по сьомий, а для інших - не більше трикратного.
 
Електродвигуни марки П дозволяють змінювати частоту обертання за допомогою зміни значення струму збудження. Це можливо при номінальній (або меншою) потужності на робочому валу. Для того щоб відбудувати частоту звернення вниз, необхідно змінити рівень напруги на якорі, при цьому не змінюючи струм в обмотці. Зменшення частоти обертання допускається до рівня 100 оборотів за хвилину. Для закритих двигунів, охолодження яких здійснюється природним способом, цей показник досягає значення в 10 об / хв.

Практичне застосування двигунів класу П

Лінійка електричних двигунів серії П - це далеко не нова розробка. Однак з моменту випуску і по сьогоднішній день попит досить великий на такі електродвигуни. Продаж машин серії П здійснюється і нашою компанією. Вони впродовж багатьох років доводили і продовжують доводити, що мають високий рівень надійності і мають вкрай високі показники ефективності навіть при дуже тривалих режимах безперервної роботи.
 
Завдяки гарним показникам динаміки і ефективній роботі при тривалих навантаженнях дані електромашини успішно застосовуються в бурової, транспортної та ремонтно-будівельній галузях. Крім цього, існує ще одне досить вагома перевага, яким володіє такою електромотор. Ціна агрегатів серії П на порядок нижче, ніж вартість аналогічних машин з більшості інших серій.