(066) 056 78 16
менеджер
(067) 121 43 50
Валерій
gmailupk.dpua@gmail.com
skypenasosdp
Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

30с41нж

Засувка клинова фланцева з висувним шпинделем 

Показать весь  

Наше підприємство може запропонувати Вам для роботи в якості запірного пристрою на трубопроводах засувки 30с41нж.

Засувка 30с41нж призначена в системах водопостачання і опалювання з газоподібними і рідкими середовищами, нейтральними до матеріалів деталей засувки. Н

Засувка 30с41нж може працювати при температурі навколишнього середовища від -40 до +40 градусів Цельсія. Температура робочого середовища - від -40 до +425 градусів

Корпус засувки 30с41нж - литий, виготовлений із сталі 25Л. Деталі затвора - зі сталі 20Х13Л. Затвор виконаний у вигляді двухклінового клина, що виключає заклинювання затвора при коливаннях температури робочого середовища. Клас герметичності затвора А за ГОСТ 9544-93. Приєднання до трубопроводу - фланцеве

Інструкція ПО МОНТАЖУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ засувок 30с41нж

 
1 Загальні вказівки.
 
1.1. Засувки повинні використовуватися тільки за призначенням відповідно до зазначених в даній ТО робочими параметрами.
 
1.2. В процесі експлуатації, пуско-налагоджувальних та ремонтних робіт засувки не допускається використовувати в якості регулюючого пристрою.
 
1.3 Для своєчасного виявлення і усунення несправностей необхідно періодично піддавати засувку огляду і перевірці. Огляд проводиться відповідно до правил і норм, прийнятих на підприємстві, що експлуатує засувки.
 
1.4. У міру необхідності рекомендується: - змащувати різьбову частину шпинделя мастилом НГ-203 марки В по ГОСТ 12328-77 - виробляти підтяжку втулки сальника за допомогою відкидних болтів (при заміні сальника без перекриття трубопроводу необхідно затвор підняти до верхнього упору і піджати маховиком) - змащувати поверхню тертя гайки шпинделя (підшипниковий вузол) через маслянку мастилом ЦИАТИМ-221 ГОСТ9433-80 - відновлювати порушене лакофарбове захисне покриття
 
1.5. Всі деталі засувок взаємозамінні, за винятком клина. Перевертати клин поверхнями ущільнювачів не рекомендується щоб уникнути втрати герметичності.
 
1.6. Затвор засувки при експлуатації необхідно піднімати повністю до верхнього упору і щільно закривати вручну, без застосування додаткових важелів
 

2. Вказівки заходів безпеки.

 
2.1. До монтажу, експлуатації та обслуговування засувок допускається персонал, який пройшов відповідне навчання по влаштуванню засувок, правилам техніки безпеки, вимогам цього ТО, і має навички роботи з запірною арматурою.
 
2.2. Обслуговуючий персонал, що виробляє регламентні роботи, розбирання, складання та ремонт засувки, повинен користуватися справним інструментом, мати індивідуальні засоби захисту та дотримуватися вимог пожежної безпеки.
 
2.3. Для забезпечення безпечної роботи засувки категорично забороняється:
 
- Використовувати засувки на робочі параметри, що перевищують зазначені в паспорті
 
- Експлуатація засувок при відсутності експлуатаційної документації.
 
- Виробляти опресовування трубопроводу тиском вище робочого при закритому затворі засувки.
 
- Розбирати засувку, що знаходиться під тиском. - Необхідно встановити фільтр магнітно-механічного очищення у напрямку потоку середовища до засувок.

 

3. Порядок встановлення. засувки 30с41нж

 
3.1. Перед монтажем необхідно:
 
- Очистити (продути) трубопроводи від бруду, піску, окалини;
 
- Провести розконсервацію, зняти заглушки з прохідних отворів, видалити антикорозійну змазку з магістральних проходів.
 
3.2. Для зручності обслуговування і огляду рекомендується встановлювати засувки в наступних робочих положеннях: вертикальному (при положенні маховика вгорі), горизонтальному (при положенні маховика з відхиленням від вертикалі не більше 90 °).

 

4. Правила зберігання 30с41нж

 
4.1. До монтажу засувки повинні зберігатися в складських приміщеннях або під навісом, що захищають їх від забруднення і атмосферних опадів, що забезпечують збереження упаковки, справність засувки протягом гарантійного терміну.
 
4.2. Пі тривалому зберіганні (понад 6 місяців з моменту виготовлення) засувки необхідно періодично (не рідше 2-х разів на рік) оглянути, видалити зовнішню бруд, іржу і замінити антикорозійну змазку.
 
4.3. Прохідні отвори засувок повинні бути закриті надійно закріпленими заглушками, знімати які необхідно перед монтажем.
 
4.4. При зберіганні рекомендується вертикальне положення засувок (стійкою вгору) зі знятим маховиком.
 
4.5. Транспортування.
 
4.5.1. Умови транспортування та зберігання по групі Ж1 ГОСТ15150-69. 4.5.2. Засувки транспортуються по ГОСТ 5762.74 і розкріплюються від можливих переміщень. Допускається транспортування без упаковки, при цьому рекомендується маховик знімати щоб уникнути поломки.
 
4.5.3. При підйомі, навантаження та розвантаження засувка повинна знаходитися в горизонтальному положенні, щоб уникнути пошкоджень.
 
Компанія КПК Фарватер здійснює поставки засувок 30с41нж в Украіне.Отправляем засувки транспортними компаніями з Дніпра (Дніпропетровськ) .На засувки поширюється гарантія 12 місяців з моменту покупки від виробника, за умови