Українська промислова компанія " ФАРВАТЕР " займається торгівлею , ремонтом , і агрегатуванням промислових насосів багатьох типів і марок в основному вітчизняного виробництва , але так само є великий досвід поставок насосного обладнання імпортного виробництва , за нижчими цінами ніж у офіційних представників , що робить наше підприємство найбільш конкурентними на ринку промислових насосів України . Найбільш поширені насоси для води , ці насоси займають найбільшу частку ринку продажів насосного обладнання.
 
До насосами які використовуються для перекачування чистої води можна віднести такі типи насосних агрегатів це :
 
Насоси консольні К і моноблочні консольні насоси КМ які схожі за параметрами але мають відмінності в монтажному виконанні, і способі кріплення електродвигуна . Насоси К зарекомендували себе як найбільш надійні і довговічні в експлуатації , так само вони мають найкраще співвідношення ціни та якості серед інших аналогів насосів з схожими характеристиками. З технічними параметрами насосів К і КМ ознайомтеся в довіднику .
 
Насоси Д двостороннього ходу так само мають велике поширення серед насосів які перекачують рідини з характеристиками близькими за параметрами до води. Насоси Д виготовляються тільки в одному монтажному виконанні на рамі при цьому насос працює від електродвигуна який приєднаний за допомогою підлозі муфт , їх використовую для водаобеспеченія як малих так і великих населених пунктів через трубопровідні магістралі. Так само вони мають великий попит при поливі в сільському господарстві , для заповнення і звільнення ставів від води в рибгоспах .
 
Насоси ЦНС - багатоступінчасті набули найбільшого поширення в таких місцях як шахти , котельні багатоповерхових будинків і так далі де є потреба перекачати певний об'єм води , або схожою за параметрами рідини на велику висоту яку можуть забезпечувати насоси К , КМ і Д , . Необхідний напір води забезпечується великою кількістю робочих коліс розташованих в ступенях насосів ЦНС Агрегат насосний в основному комплектується електродвигуном.
 
Насоси ВК вихрові використовуються в меншій кількості в промисловості оскільки мають невеликий діапазон характеристик , і модельний ряд . Остаються затребуваними так як повністю задовольняють споживачів в своєму спектрі . Часто використовуються для роботи в системах водяного охолодження різних механізмів і систем.
 
Насоси ЕЦВ заглибні використовують для перекачування чистої води з свердловин і колодязів у місцях де немає централізованого водопостачання , таких як сільськогосподарські ферми , туристичні санаторії , заміські будинки , котеджі . Насоси мають багатоступінчастий механізм подачі води , тим самим досягаються потрібні параметри.
 
Наступні види насосів використовуються для перекачування забруднених стічних вод і схожих рідин :
 
Насоси СМ , 2см, СД - займають лідируюче позиції серед насосного обладнання використовується для перекачування стічних мас по монтажному виконанню являють собою стаціонарний агрегат приводиться в дію електродвигуном розташований і закріплений до зварної станини. Є незамінні в сільському господарстві.
 
Насоси ЦМФ , ЦМК , ГНОМ продовжують серію насосів для перекачування забрудненої води, є зануреними насосами які мобільні і зручні для локальних завдань. Зовні ці моделі дуже схожі межу собою , але все ж мають різні призначення хоча в деяких випадках можуть бути взаємозамінні Отримали велике поширення в багатьох сферах діяльності людини як невід'ємний насосний моноблочний агрегат.
 
Насоси хімічні використовуються для перекачування хімічно активних рідин та інших агресивних середовищ:
 
Насоси Х , АХ , ТХІ стали випускатися для задоволення різних видів виробництв при роботі з різними видами кислотних , лужних , соляних рідин . У спеціальних модіфікаціях використовуються в харчовій промисловості.