Кранові Електродвигуни

По всем вопросам обращайтесь по телефонам:0503636939;0983179534;0638984668 Денис Игоревич!

 

Експлуатаційні та технічні відомості

 
Кранові електродвигуни - група електричних двигунів призначена для приводу вантажопідйомних механізмів. Характерна для них робота у важкому експлуатаційному режимі, пов'язаному з короткочасними, реверсними навантаженнями, обумовлених високими пусковими струмами, що викликають нагрів, вібрацією і робота в умовах високих температур металургійного виробництва. Режим роботи пред'являє високі вимоги до надійності, міцності, довговічності, до застосовуваних ізолювальним матеріалами. Виконання експлуатаційних вимог до двигунів досягається конструктивними і технічними особливостями: закритий тип виконання, низький момент інерції ротора, відносно великий магнітний потік, управління пусковим моментом, зміна швидкості і іншими способами.
 
Найбільш широка застосовність у асинхронних трифазних електродвигунів з фазним ротором, що дозволяють забезпечити плавний пуск і необхідну регулювання пускового моменту при великих навантаженнях на валу. Використовуються двигуни в механізмах, застосовуваних у середніх, важких і особливо важких умовах. Асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором застосовуються для маловідповідальних тихохідних кранів. Електродвигуни постійного струму мають високі експлуатаційні витрати і застосовують при широкому і плавному регулюванні швидкості, з великим числом включень і при необхідності варіювання швидкості.
 
Модельний ряд пропонованих для продажу кранових електродвигунів представлений в нашому каталозі.
 
                                                                                         Продаж електродвигунів кранових
 
Купити крановий електродвигун в Дніпропетровську
 
можна в нашій промислової компанії Фарватер, котра володіє великим асортиментом двигунів на складі, відповідають пропонованим технічним вимогам. Наша компанія має великий досвід роботи в сфері продажів кранових двигунів широкого модельного ряду та іншого обладнання. Працюючи в такому складному сегменті ринку, ми підтримуємо надійні договірні відносини з підприємствами виготовлювачами і покупцями, використовуємо гнучку систему цінових знижок за умовами продажів, підтримуємо високий технічний і інформаційний рівень підготовки співробітників. Фахівці компанії, розташовуючи високими знаннями та досвідом продажів, нададуть вам необхідну консультативну допомогу, дадуть інформацію по виниклих питань, узгодять умови покупки, терміни доставки і виконають оформлення необхідних документів. У разі відсутності в наявності необхідної моделі, буде організована в короткі терміни і виконана доставка під замовлення.