Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

Показать весь  
Насоси ВК
 
Насос марки ВК можна застосовувати в певних системах з невеликими подачами і відносно високим рівнем напорів. Насос типу ВК - можна розшифрувати як вихровий, одноступінчатий, горизонтальний, консольний. У кришці насоса і його корпусі проточна частина робочої камери представляє кільцевої канал, який щільно сполучається з вихідними і вхідними патрубками насоса. Переміщається рідке середовище по кільцевому каналу, а надає їй потрібну енергію робоче колесо, яке має форму диска з радіальними лопатками.
 
 
 
Такі типи насосів примикають до групи «відцентрових насосів», а також дані насоси чітко можна віднести до групи - «динамічні насоси тертя». Існує деяка залежність від видів ущільнення - у насосів привід здійснюється асинхронними електродвигунами загальнопромислових або вибухозахищених видів виконання.
 
 
 
Насоси ВК по конструкції містять вихровий колесо, яке представляє плоский диск. У ньому є певні короткі радіальні прямолінійні лопаті, які розташовані на периферії колеса. У корпусі є кільцева порожнина. У неї входять лопаті колеса.
 
 
 
Ущільнюючий виступ, який знаходиться всередині, щільно прилягає до зовнішніх торців і поверхонь лопатей збоку. Цей виступ ще є розділяє для всмоктуючого і напірного патрубків, які з'єднані з кільцевої порожниною.
 
Обертання колеса дозволяє рідини захоплюватися лопатями і, в той же час, закручуватися під дією відцентрової сили. Внаслідок цього в кільцевої області робочого насоса з'являється деякий кільцеве вихровий рух, яке і дає назву даному виду насосів.
 
 
 
Особливість робочого вихрового колеса основної покладається на те - одна частинка рідини, рухається по гвинтовій траєкторії, на просторі від входу в кільцеву порожнину до виходу з її багато разів потрапляє в межлопастное простір у колеса, де і починає приростати додаткова енергія, і отже збільшується натиск. За рахунок цього насоси ВК здатні розвивати натиск більше в 3-4 рази, ніж відцентрові насоси при однакових діаметрах і частотах обертання колеса.
Це призводить до істотно менших габаритних розмірів, а також вазі насоса ВК. Ціна у даного типу насосів може варіюватися в різних межах залежно від виробника і конфігурацій. Купити насос ВК в Україні можна і в нашій компанії за найвигіднішими розцінками.
 
 
 
Варто згадати те, що характеристики насосів ВК виявляють такі недоліки в порівняно невисокому ККД (від 18 до 40%) і швидкому зносі своїх деталей при роботі на певних рідинах, які містять зважені тверді частинки.
 
Однак, відмінна гідність закриває мінус. Вони наділені хорошою здатністю до самовсмоктування при наявності деякої порожнини в напірної лінії.