(066) 056 78 16
менеджер
(067) 121 43 50
Валерій
gmailupk.dpua@gmail.com
skypenasosdp

редуктор червячный

 Загальні дані

Черв'ячні редуктора

 
- це пристрої механічного типу, здатні знизити передачу електричного двигуна за допомогою так званої "черв'ячної передачі", яка розташовується усередині редуктора. Ця передача перетворює і передає крутний момент завдяки внутрішньому гвинту, що зовні нагадує черв'як (що й послужило основою для її назви). Щодо проста конструкція черв'ячних забезпечує плавну роботу вихідного валу. Завдяки своєму внутрішньому устрою, цей тип редукторів володіє дуже важливою властивістю самоторможенія. Розрізняють циліндричні (або просто черв'ячні) і глобоїдним передачі. Редуктор з черв'ячною передачею може мати одну або більше механічних планетарних передач. Особливості конструкції робить роботу пристрою практично безшумною. 

 Принцип роботи 

Цей тип редукторів одночасно знижує кутову швидкість і збільшує обертаючий момент вихідного валу, що стало можливим саме завдяки впровадженню черв'ячної передачі. Таким чином за рахунок перетворення енергії (укладеної у вхідному валу) відбувається збільшення крутного моменту і зменшення кутової швидкості вихідного валу. 

Типи черв'ячних редукторів 

На виробничих об'єктах застосовують такі типи черв'ячних редукторів: 
  • одноступінчасті - за рахунок своєї простої конструкції (гвинт розташовується в безпосередньому контакті з обертовим колесом) користується найбільшою популярністю в промисловості; 
  • двоступеневі застосовуються у випадках, коли підрядне число велике (від 100 до 4000); 
  • комбіновані (зубчасто-черв'ячні) - як і попередній тип, застосовуються при необхідності зменшити частоту обертання валу і збільшити крутний момент. 
Випускається у двох виконаннях (залежно від кліматичної зони): "У" - для помірної зони і "Т" для вологих і сухих кліматичних районів. Також розрізняють категорії розміщення редукторів (на відкритому повітрі, під навісом, закриті приміщення та приміщення з контролем клімату). Даний тип обладнання застосовується в багатьох сферах, в тому числі в вантажопідіймальному, транспортному і промисловому обладнанні. 

 Особливості роботи 

Для правильної роботи черв'ячних редукторів всі складові елементи необхідно забезпечувати мастилом в достатньому обсязі. В'язкий склад істотно скорочує силу тертя сполучених деталей, що знижує ризик заїдання. Найбільш ефективно себе проявляє безперервна робота в масляному середовищі, рівень якої визначається по розташуванню підшипників кочення, а сам гвинт може бути зануреним до рівня витка. Такий догляд забезпечує довгу безперебійну роботу всього механізму. Якщо Ви хочете купити черв'ячний редуктор - звертайтеся до наших консультантів, контакти яких вказані у верхній частині сайту.