Електродвигуни

Електричний двигун - машина по перетворенню енергії електричної в механічну. Електродвигун, найбільш вживаний привід для механізмів і агрегатів в різних галузях промисловості і в побуті. Різноманітність типів, видів, моделей випускаються електродвигунів зумовлено розмаїттям пропонованих до них технічних вимог та забезпеченням надійної роботи у відповідних призначенням умовах експлуатації.

 
                                                                                                  Класифікація
 
Електричні двигуни обертального руху за типом споживаного електричного струму, поділяють.
 
Двигуни змінного струму, що мають найбільш масове застосування в промисловості, діляться за принципом дії на двигуни синхронні і асинхронні. По виду живильного струму вони бувають одно-, трьох- і багатофазні. Конструкція складається з статора і короткозамкнутого чи фазного ротора.
 
Двигуни постійного струму поділяють на колекторні і безколекторні. Колекторні двигуни виготовляються з незалежним збудженням і самозбудженням: паралельним, послідовним, змішаним. Безколекторні двигуни виконані із замкнутою системою включають датчик положення ротора, система управління і силовий перетворювач. Конструкція складається з статора, ротора, колектора.
 
Двигуни універсальні, колекторні двигуни, незалежні від виду струму.
 
Двигуни зворотно-поступального руху - складаються з рухомого штока із закріпленими постійними електромагнітами і обмотками в нерухомої частини.
 
Електродвигуни мають унікальну маркування, яка відображатиме у зашифрованому вигляді, їх основні технічні характеристики, конструктивне виконання і його особливості, умови експлуатації. У комплект поставки входить документація виготовлювача.
 
Рішення купити електродвигун і виникаючі питання
 
Наявність великої кількості моделей електродвигунів, що випускаються промисловістю, їх вдосконалення, зміна маркування і технічних характеристик, продаж на ринку моделей вітчизняного виробництва, країн СНД і зарубіжних виробників створюють істотні труднощі для покупця.
 
 Щоб купити електродвигун, треба провести пошук необхідної моделі або вибір сучасних аналогів для потребуючих заміни що не виготовляються в даний час моделей. Можливо, буде потрібно придбання додаткових деталей для забезпечення монтажу, захисної автоматики для безпечної експлуатації обладнання.
 

Купити електродвигун в Дніпрі (Дніпропетровську) Україна

можна у нас, ми розташовуємо в наявності великим асортиментом електродвигунів. У рішенні цього відповідального завдання покупцеві допоможуть наші фахівці. Ведеться комп'ютерний облік обладнання на складі і наявного у виробників, інформаційні зв'язки з торгуючими організаціями дозволяють оперативно вирішувати завдання підбору, пошуку, вибору привабливих цінових умов, продажу, доставки та організації гарантійного обслуговування.