Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

Насоси ГНОМ

 

 

 

 

Показать весь  

 

Насоси ГНОМ

 
 
Насоси ГНОМ призначені для перекачування брудної води яка містить домішки бруду, глини, піску, гравію, тирси та інших твердих частинок щільністю до 2500кг
 
Насоси ГНОМ виконуються в різних модифікаціях в залежності від властивостей рідини яку необхідно перекачувати.
Так само можна розділити типи насосів ГНОМ за параметрами напруги електроживлення з трифазним підключенням на 380 вольт і однофазним на 220 вольт. Моделі насосів потужністю понад 2,2 кВт., Виробляються тільки в трифазному виконанні
Види модифікацій насосів ГНОМ по виконаннях:
1.Насоси ГНОМ для перекачування забрудненої води температурою до 35 градусів, і в складі якої маса об'ємних частинок (до 4-5 мм). Чи не перевищує 10%. маркуються без додаткових покажчиків в абревіатурі насоса.
2.Насоси ГНОМ Тр виробляються для перекачування забрудненої води температурою до 65 градусів що істотно збільшує діапазон застосування не дивлячись на невелику відмінність в ціні.
3.Насоси ГНОМ Ех виробляються для перекачування забруднених рідин з вмістом вибухонебезпечних речовин таких як нафтопродукти розчинники і різні хімічні добавки, з такими ж вимогами до домішкам рідини як і решта насоси цієї серії.
4.ГНОМ міні - відрізняються від інших насосів серії ГНОМ своїми розмірами і невеликими показниками продуктивності. Виробляються тільки в однофазному виконанні і мають невелику вагу за рахунок пластикового корпусу.
5.Однофазние насоси ГНОМ-можуть бути оснащені поплавком який буде датчиком рівня води.
6.Насос ГНОМ не призначені для викачування рідин з туалетів і вигрібних ям.
 
 
Будь-яка людина, у якого є власна дача, приватний будинок або просто земельну ділянку, не з чуток знає, наскільки в таких умовах необхідна дренажна система. І в умовах такого різноманіття пропозицій буває дуже непросто вибрати дійсно якісне рішення.
 
Не секрет, що одним з найбільш практичних і зручних варіантів є установка дренажного насоса або насосної станції. Насоси марки ГНОМ є одними з найпопулярніших пропозицій як на вузькоспеціалізованому ринку заглибних насосів, так і на всьому ринку насосів для господарського чи робочого використання в цілому. Цьому сприяють багато факторів: надійність, довговічність, чудові технічні характеристики, які показують Насоси ГНОМ. Ціна цих насосів знаходиться на конкурентному рівні в порівнянні з аналогічними виробами інших марок і виробників.
 
 
Залежно від моделі насоса, технічні характеристики змінюються в ту чи іншу сторону. Наприклад, потужність електродвигуна в різних моделях варіюється від 0,6 до 5,5 кіловат, максимально допустима температура рідини дорівнює 45 градусів за Цельсієм. Обсяги подачі насосів "ГНОМ", залежно від конкретної моделі, можуть досягати рівня в 53 кубічних метра на годину, що у багато разів перевершує показники подібних за ціною імпортних аналогів. Це ще раз доводить доцільність придбання насосів "ГНОМ", купити будь-який, з яких ви зможете, заповнивши заявку на нашому сайті.
 
 
Окремої згадки заслуговує підприємство, яке випускає заглибні дренажні насоси "ГНОМ". Виробник цих насосів - російська компанія ТОВ "МСВ-НАСКО", а комплектуючі, такі як підшипники, електродвигуни та торцеві ущільнення вала, поставляються провідними промисловими підприємствами, що займаються випуском подібної продукції. Корпус насоса виготовляється з алюмінію, а робоче колесо - з високоміцного чавуну.
 
 
Надійність дренажних насосів "ГНОМ" вкотре спростовує усталений стереотип про низьку якість виробів російської промисловості. Поза всяких сумнівів, якщо є практичне, сучасне і доступне рішення проблеми дренажної системи на особистому земельній ділянці або при роботі на різних техногенних об'єктах, то таким рішенням є насоси "ГНОМ". В Україні їх можна придбати, скориставшись нашим сайтом. Умови оплати та доставки ви зможете дізнатися при оформленні замовлення.