(066) 056 78 16
менеджер
(067) 121 43 50
Валерій
gmailupk.dpua@gmail.com
skypenasosdp
Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

засувка баттерфляй

 

 

Затвор поворотный

 

Показать весь  

Затвор поворотний дисковий "Баттерфляй"


Застосовується в якості запірно - регулюючої арматури на трубопроводах холодної та гарячої води .

Робоче середовище : Вода ;

Тиск умовний PN , МПа ( кгс / см2 ) - 1,6 ( 16 ) ;

Температура робочого середовища від -15 до + 110 С. ( Тmax = 130ºС )
Матеріал корпусу : чавун
Затвор : хромований чавун з додаванням кулястого графіту ;


Монтаж і обслуговування 

Монтаж затвора повинен здійснюватися ліцензованими спеціалістами. 
Затвор може встановлюватися в будь-якому монтажному положенні. Конструкція затворів нерозбірними, не намагайтеся відкручувати частини затвора, щоб уникнути виходу його з ладу. Переконайтеся, що труби належним чином вирівняні і оброблені. 

Заходи безпеки 

Не допускається розбирання і демонтаж затвора при наявності тиску в системі. 
Не рекомендується установка затвора на середовища, що містять абразивні компоненти. Транспортування і зберігання 
Затвор поставляються упакованими в картонні коробки підприємства-виробника (продавця). Транспортування і зберігання здійснюються в упаковці.

 

Основні переваги засувки батерфляй є невеликі розміри, так як засувка за способом монтажу є міжфланцеве, за рахунок цього у неї меньша вага в порівнянні з фланцевими аналогами. Простота конструкції забезпечує більший термін експлуатації.

 
На сьогоднішній день засувки цього типу знайшли застосування в більшості трубопровідних систем промислового призначення, на підприємствах хімічної промисловості в аграрному секторі і в жіліщьно-комунальних господарствах.
 
 
 
Засувки БАТТЕРФЛЯЙ відрізняються від багатьох інших видів засувок такого типу, конструкційним виконанням заслінки, яка має форму диска .Кут повороту диска дозволяє регулювати кількість об'єму рідини проходить через затвор. Провертають диск за допомогою ручного важеля знаходиться на зовнішній стороні затвора. Так само передбачений варіант обертання затвора за допомогою спеціального електроприводу з редуктором який встановлений замість ручного важеля. Заслінка в закритому положенні щільно прилягає до ущільнювача який виготовлений з термопластичного полімеру що забезпечує необхідну герметичність. Нержавіюча легована сталь і чавун стали основними матеріалами з яких виготовляються засувки БАТТЕРФЛЯЙ. Залежно від умов експлуатації і властивостей рідини підбирається засувка батерфляй за її пропускної здатності і матеріалу з якого вона виготовлена, зробити правильний вибір вам завжди допоможуть менеджери ТОВ КПК ФАРВАТЕР.
 
Ви зможете оформити замовлення і купити засувки батерфляй у Дніпропетровську і іншу необхідну вам арматуру, а так само ознайомиться з її переліком і характеристиками на нашому сайті fairway.com.ua
 
Відправляємо засувки транспортними компаніями по Україні