Електродвигуни постійного струму

 
 
Пристрій, способи підключення, характеристика
 
Електродвигун постійного струму перетворює енергію постійного струму в механічну. Закріплений нерухомо статор з головними і додатковими полюсами, що мають обмотки, на обертовому валу двигуна закріплений якір має обмотку, і колектор. Щітки встановлені в щіткотримачах в статорі, концентрично колектору.
 
Властивості електродвигунів постійного струму залежать від способу включення обмотки збудження:
 
1. незалежний - харчування обмотки здійснюється додатковим джерелом, а обмотка якоря підключена до основного джерела і реостат регулює швидкість обертання, реостат пусковий обмежує струм якоря;
 
2. паралельний - в ланцюг обмотки включений реостат регулювальний, а в ланцюг якоря реостат пусковий, підключені до одного джерела, характеристика аналогічна способу незалежного включення;
 
3. послідовний - обмотки з обмоткою якоря включені послідовно, у способу м'яка характеристика, але не допускається застосування в пристроях з малими навантаженнями, холостим ходом, двигун необмежено збільшує обороти;
 
4. змішаний - обмотки попарно включені послідовно і паралельно з обмотками якоря, у способу м'яка характеристика і працює на холостому ходу.
 
Двигуни влаштовані однаково відрізняються тільки включенням обмоток.
 
Швидкість двигуна регулюють, змінюючи напругу якоря, магнітний потік, величину опору в якорі. Режим гальмування застосовується нарівні з режимом руху для зменшення часу зупинки і реверсу, зниження швидкості обертання, виключення надмірного збільшення швидкості. Режими гальмування: генераторний, електродинамічний і противовключения.
 
Переваги двигунів: простота, надійність, хороші параметри регулювання, створення великого моменту при пуску, робота в режимі генератора. Недоліки: висока вартість, потреба в незалежному джерелі живлення, обслуговування колекторно-щіткового вузла. Застосовуються в механізмах, де двигуни змінного струму не забезпечують виконання пропонованих вимог.
 
Електродвигуни послідовного способу включення і паралельного застосовують для механізмів відрізняються величиною пускового моменту. У підйомних механізмах та електротранспорті двигуни використовують послідовного способу включення, а механізмах включаються на холостому ходу паралельного. Мікродвигуни, застосовувані в побутовій техніці та автоматиці, виробляють в основному послідовного включення, вони при включенні розвивають великий пусковий момент.

 

Двигун постійного струму

 
являє собою будь-який з класу обертових електричних машин, що перетворює постійний струм електричної енергії в механічну енергію. Найбільш поширені типи покладаються на сили, що створюються магнітними полями. Майже всі типи двигунів постійного струму мають деякий внутрішній механізм, або електромеханічний або електронний, періодично змінювати напрямок струму в частині двигуна.
 
Двигуни постійного струму були першого типу широко використовуються, так як вони можуть отримувати живлення від існуючих систем розподілу освітлення потужності постійного струму. Швидкість двигуна постійного струму можна керувати в широкому діапазоні, використовуючи або змінне напруга живлення або шляхом зміни сили струму в його польових обмоток. Малі двигуни постійного струму використовуються в інструменти, іграшки та техніки. Універсальний двигун може працювати на постійному струмі, але є легкий двигун використовується для портативних електроінструментів і приладів. Великі двигуни постійного струму використовуються в двигуні електричних транспортних засобів, ліфтів і підйомників, або в приводах для сталевих прокатних станів. Поява силової електроніки зробило заміну двигунів постійного струму з двигунами змінного струму можливо в багатьох додатках.
 

Купити електродвигун постійного струму в Дніпропетровську

 
Можна в нашій промислової компанії Фарватер. У нас великий досвід торгівлі електродвигунами, що випускаються вітчизняними виробниками, зарубіжними і в країнах ближнього зарубіжжя, здійснюємо постачання за прямими договорами з українськими підприємствами виготовлювачами. Наші досвідчені фахівці нададуть Вам консультативні послуги з купується моделі. Узгодять усі питання, пов'язані з купівлею товару, його доставкою і термінами постачання, виконають оформлення необхідних документів і гарантії. При відсутності необхідної позиції товару в короткі терміни організують доставку під замовлення. Ознайомитися з продаваними електродвигунами постійного струму можна тут в каталозі компанії, питання їх наявності, можливих варіантів виготовлення і ціни за телефонами в офісі.