(066) 056 78 16
менеджер
(067) 121 43 50
Валерій
gmailupk.dpua@gmail.com
skypenasosdp

Ремені для сільгосптехніки

 

 

Найважливішою стадією в сільськогосподарських роботах є збирання врожаю. Найважливішу роль при цьому відіграють комбайни - зернозбиральні машини, які виконують відразу кілька завдань-зрізання рослини, подачу до молотильного агрегату з подальшим обмолотом зерна, потім відділення чистого зерна з доставкою його в бункер. Все це відбувається безперервно протягом робочого процесу. Для того, щоб мати можливість різні сільськогосподарські культури зазвичай до комбайнів випускаються додаткові пристосування. Широке застосування для передачі енергії в комбайнах знайшли ремінні передачі.

Так як умови роботи комбайнів дуже важкі (висока температура, запиленість і забрудненість, великі навантаження), а вимоги до комбайнів вельми високі, то і до всіх вузлів цієї техніки приділяється особлива увага. І ремені до сільськогосподарської техніки не є винятком і, в порівнянні зі звичайними, є найбільш посиленими для того, щоб забезпечити безперебійну роботу техніки. Найбільш оптимальними по співвідношенню ціни і якості є ремені на комбайн Rubena (Чехія) і врожаю пояса (Польща), які Ви можете замовити і купити на нашому підприємстві.

 

У нас на складі завжди можна вибрати приводні, вариаторні і многоручьевим ремені для сільськогосподарської техніки таких лідерів цієї галузі як Claas, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Fortschritt, Випадок, Deutz Fahr, Laverda. Також ми зможемо підібрати ремені сільгосптехніка інших виробників