Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

Насос 2СМ

ціна від 06/03/2018

Показать весь  

Насос 2СМ

 

Насоси типу 2СМ призначені для перекачування як побутових, так і промислових грязненных рідин з рівнем рН 6-8,5, при максимальній щільності 1100 кг/куб. м, кінематична в'язкість повинна бути максимум 0,01 кв. см/с, а гранична температура до 90°С. Зміст абразивних зважених частинок може бути до 1% по своєму об'єму, а також розміру до 5 міліметрів, а також мікротвердість до 9000 МПа.

Насоси марки 2СМ виготовлені з чавуну, це стосується, їх проточною частини.

Безпосереднє ущільнення валу:

- 2-е сальникове (з позначенням - З);

-торцеве (з позначенням - ТСУ).

Насоси 2СМ у вибухобезпечних виконаннях мають індекс "Е". Також 2 СМ – це чергова модернізація насосів, у результату якої підвищення відсотків ККД, пов'язане з зменшенням споживаної потужності і при збереженні параметрів.

Насос фекальний 2СМ широко використовують для перекачування дуже грязненных рідин і для перекачування стічних, фекальних вод. А також цей вид насосів знаходить застосування в зрошенні земельних угідь, а також садів і власних господарств. Перекачувати ними можна міські, побутові та виробничі стічні маси, або інші рідини з чималою кількістю забруднень. Цей тип насосів можна від нести до групи відцентрових, горизонтальних, консольних одноступінчатих. До робочого колеса, у яких певний односторонній підведення рідини. Також в них вбудований спіральний відвід рідини. Фактори надійності, довговічності, чудових технічних характеристик, можуть показати насоси 2СМ. Ціна цих насосів знаходиться на конкурентному рівні порівняно з аналогічними виробами інших марок і виробників. Насоси 2СМ купити можна в нашій компанії. Ми займаємося постачанням якісних насосів тільки від відомих і перевірених виробників. Насоси 2СМ в Україні придбані в нашій компанії це запорука довговічності та хорошої роботи такого насоса на довгі роки.

Фекальний насос 2СМ добре відрізняється від стандарту в стічно-масних агрегатах, оскільки у них нова геометрії проточної частини. Всі нововведення внесли з метою збільшення ККД від 2 до 6% від відсотка номінальних показників. ККД підвищилося і стало дозволяти пропорційно знижувати потужність електродвигуна, а це призвело до економії електроенергії без зниження продуктивності, і до хорошого зниження маси агрегату. Напірні показники і подача насосів 2СМ залишилася під ідентичними відповідним показникам у насосів СМ. При створення агрегатів насоси йдуть з комплектом загальнопромислового або вибухозахищеного електродвигуна, і ще моторами експортного виконання. При виконанні електродвигуна з монтажу, застосовуються IM1081, IM1001, IM3011.