Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

Показать весь  
Насоси Д.
 
 
 
Насоси типу Д це такі горизонтальні насоси з двостороннім входом типу Д. Їх створювали спеціально для перекачування води , інших схожих на неї рідин , з певним рівнем в'язкості з максимальним змісті твердих речовин 0,05 % , а граничною температурою 85 ° С.
Область застосування .
 
Насоси марки Д можуть використовуватися на насосних станціях комунального , промислового водопостачання . Також вони існують для подачі водопостачання в сільськогосподарських підприємств , використовуються в зрошення і осушення сільськогосподарських угідь. Якщо у вас є дійсно таке господарство , то в даному випадку Вам ідеально підійде насос Д. Ціна , у якого буде залежати від його модифікації . Варто звернути увагу , що насос водяний Д в окремих модифікаціях може бути призначений для перекачування нафтопродуктів.
Насоси Д розташовують такими технічними характеристиками:
 
- Натиск подачі від 15 до 100 м;
- Подача рідини варіюється в діапазоні від 40 до 1800 л / с;
- Мінімальна потужність електродвигуна 15 кВт , а максимальна 2000 кВт .
Є й спеціальні насоси Д з проточною частиною розробленої для перекачування будь-яких рідин за винятком води , позначають таким чином :
Перше . Для перекачування активних хімічних рідин позначають літерою «К» ;
Друге . Для перекачування нафтопродуктів позначають літерою "Б" ;
Третє . Для перекачування з домішками рідин механічними в діапазонах від 0,05 до 1,0% з граничним розміром твердих часток 0,2 міліметра з позначенням літери « В».
Якщо Ви збираєтеся насос Д купити , то Вам потрібно буде знати , як вони розшифровуються :
Наприклад: Д200 - 90 це насос двостороннього входу , який може подавати рідину до 200 м3 за годину , при номінальному рівні напору 90 - то м. вод . ст.
Особливості конструкції у насосів Д :
 
Одноступінчатий і відцентровий насос Д типу з розташованим валом в горизонтальному положенні і має спіральний відвід у рідини , а також до робочого колеса полуспіральний підвід. Причому корпус насоса , виготовлений з чавуну маркування СЧ 18-36 , причому він в горизонтальній площині розпорядженні роз'ємом. За рахунок цього технічне обслуговування , також ремонт здійснюються без процесу демонтажу двигуна , від'єднання труб , а забезпечується цього за рахунок всмоктуючого і нагнітального патрубка , розташованого в нижній області корпусу. Подвійні сальникові ущільнення дозволяють виключити протікання по валу .