Фільтри
ІНФОРМАЦІЯ
Якщо Ви не знайшли потрібну Вам інформацію по вартості товару або параметрами цікавить обладнання. Зверніться до наших фахівців.

Насоси ВВН

Показать весь  

 

Загальні відомості

Водокільцевий вакуумний насос (частіше - ВВН) - це найбільш поширений вид, який застосовується для отримання вакууму в герметичних агрегатах. Велика частина таких апаратів створена для неагресивних газів і парів (тому більшість моделей мають чавунний корпус), тому, якщо Ви хочете підібрати насоси ввн, характеристики яких дозволяють працювати з агресивними газами - вибирайте моделі, стійкі до них (які містять титановий або нікелевий сплав в конструкції корпусу, наприклад, ввн 3 насос). Варто відзначити, що одним з найбільш важливих переваг цього типу насосів можна назвати можливість відкачувати всілякі газоподібні речовини (навіть із забрудненнями).

Вода - це практично основна складова роботи цього типу насосів, тому її часто називають робочою рідиною. Однак, водо-газові суміші також можна допустити до відкачування, але тільки після видалення основної водної маси. Оптимальна температура газу для правильної роботи - 20 º С, при цьому вода повинна мати температуру близько 15 º С.

Конструкція

Конструкція цих вакуумних водокільцевих насосів простої дії являє собою горизонтальний насос з осьовим напрямком газу. Насос ввн 1 складається з апарату (спеціальний диск, особливий вал, кріплення, металевий корпус і захисна кришка), електричного двигуна (він стоїть на спеціальній плиті), валів (приєднані муфтою, прикриті спеціальним захистом) і водоотделителя. Робоча частина механізму позбавлена ​​тертя між деталями.

Основний принцип роботи

Принцип роботи ВВН-насосів досить нескладний. Розглянемо, наприклад, насос водокільцевий вакуумний ввн. На початку роботи він повністю заповнюється водою (аж до його осі). Коли робоче колесо почне обертатися, лопатки відкинуть воду до стінок корпусу. У утворився просторі лопатками будуть створені осередки (їх ще називають робочими). Після того, як обсяг цих осередків починає збільшуватися (в результаті обертання колеса) вони з'єднуються з всмоктувальним вікном, через яке їх заповнює газ. Далі, при повороті колеса, обсяг цих осередків зменшиться, і газ буде стискатися. Після чого цей газ виштовхується в нагнітальний патрубок, як тільки з'єднається з приймаючим вікном. Всі насоси, як і насос ввн, приводяться в дію спеціальним електромотором. Вал двигуна приєднаний до насосного валу муфтою, що забезпечує відмінну теплопередачу газу з водою.

Температура всередині кільця для безперебійної роботи повинна бути постійною, тому в нього регулярно надходить холодна вода, а її надлишки виводяться в спеціальний відокремлювач за допомогою нагнітального трубопроводу.

Завдяки такому механізму, насос ввн 1 вакуумний з корпусом з титану і інтенсивним теплообміном може спокійно викачувати полимеризующиеся, що розкладаються, займисті і вибухонебезпечні гази і суміші. Рідинне кільце дає можливість насосів ввн викачувати гази з крапельної рідиною, різними парами, з твердими включеннями та іншим. До того ж, грамотний підбір рідини всередині робочого кільця, також дає можливість відкачувати ще й агресивні гази.

Область застосування

Це найбільш популярний тип насосів, широко використовуваний у багатьох сферах господарської діяльності людини. Так, наприклад, насос ввн 2 використовують у целюлозно-паперовій промисловості, хімічної, інші в гірничо-видобувній, нафтової, металургійної, харчової промисловості, текстильної та деревообробної. У сільськогосподарській галузі ці насоси широко застосовуються в пристрої спеціальних доїльних апаратів, також застосовуються в різноманітній обробці шкіри і різної деревини, беруть участь в процесі видалення газів з рослинних масел, застосовуються у спеціальних пристроях для видалення пилу, на багатьох очисних спорудах Також такі насоси, як насос ввн 12 і багато інших можуть бути використані в більш вузькоспеціалізованому напрямку - наприклад, в миловарінні, парфюмерії, в кондитерській сфері (для прискорення приготування карамельної суміші), в сушці лікарських трав і тютюну,

Також використовуються при виробництві уралітових мелють тел і футерувальних плиток, фаянсу, порцеляни, вогнетривів, електроізоляторів та іншого. Машинобудівна, медична, фармацевтична та мікробіологічна промисловість теж дуже широко і ефективно використовують дані насоси у своїй роботі.

При виборі також звертайте увагу на позначення: наприклад, вакуумний насос ввн матиме потужність 50 м куб. за хвилину, у той час як насос водокільцевий ввн або насос ввн 6 може бути набагато більш потужним. Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати необхідну модель, щоб насос ввн ефективно впорався з поставленим завданням і прослужив багато років.